Geczinger Kitti 4. o. tanuló az országos tíz legjobbja között végzett. Felkészítő tanára Hullámné Sarus Mónika

Szécsényi Tímea 6. oszt., Geczinger Kitti 4. o. tanuló1. helyezést,
Kocsis Noémi és Krausz Lara 3. helyezést értek el.
Felkészítő tanáraik: Pintér Zsuzsanna, Horváth Cintia, és Sinigláné Gurumlai Piroska voltak.

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia Nyelvész tanulmányi verseny
Kocsis Kinga 2. o. országos 1. hely
Felkészítő tanáraik: Pintér Zsuzsanna, Baloghné Paréj Ildikó voltak.

Szavalóverseny Bakonysárkányon:
Gregorits Lili 4. o. 1. hely Felkészítő tanára: Hullámné Sarus Mónika

A kisbéri körzeti anyanyelvi versenyen Kovács Anna Csenge 3. o. tanuló a 3. helyen végzett. Felkészítő tanára: Sinigláné Gurumlai Piroska

Matematika: Matekász tanulmányi versenyen Geczinger Kitti 4. osztályos tanuló megyei 1. helyen végzett. Felkészítő tanára: Hullámné Sarus Mónika volt.
Szécsényi Tímea 6. osztályos tanuló a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján 2. helyezést, a Kalmár László matematikaversenyen megyei fordulóján 1. helyezést, Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság Matemetika Versenyén megyei és országos 1. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Pekár Zsolt volt. A Mategye alapítvány minden évben külön könyvvel és oklevéllel jutalmazza az iskola legeredményesebb diákját és felkészítő tanárát. Az idei tanévben Szécsényi Tímea és Pekár Zsolt. A jutalmakat áprilisban már átvették. A Zrínyi versenyen részt vett tanulók csoportképe.
Német nyelvből is jeleskedtek tanulóink.
A tatabányai Pólya György Általános Iskola megrendezésében tartott idegen nyelvi szövegértő versenyen német nyelv kategóriában. Bergendi Emma 7. osztályos tanuló a 2. Szécsényi Tímea az 5. helyen végzett a korcsoportjában. Felkészítő tanáruk: Helbert Anita volt, itt pedig a részt vevő tanulók láthatók.

A HEBE angol országos nyelvi versenyén felső tagozatos diákjaink szép eredményt értek el, ajándékot és emléklapot kaptak. Felkészítő tanáruk: Szakál Henriett volt.

Fizika
Ifjú Fizikus megyei fizikaversenyen Havasi Péter 3. helyezést, Csonka Balázs: 4. helyezést, ért el. Felkészítő tanáruk: Garas Mariann volt.

Ének-zene
A zeneszakkörös diákjaink Muzsikusfesztiválon képviselték iskolánkat Mosonszentmiklóson, ahol:
Csonka Balázs zongorából aranyminősítést, nívó-díjat
Szécsényi Tímea zongora aranyminősítést, nívó-díjat
Bergendi Emma gitárjátéka aranyminősítést kapott.
Felkészítő tanáruk: Mészárosné Fehér Gabriella volt. A résztvevők az oklevelekkel itt láthatók.

Honismeret

Országos Honismereti Versenyen
Nagy Bence képviselte iskolánkat, aki megyei 5. országos 11. helyezést érte el. Felkészítő tanára: osztályfőnöke, Bene László volt.

Rajz és vizuális kultúra

Több rajzpályázaton is részt vettek diákjaink.
Klímavédelem rajzpályázaton: (Kisbér Város Önkormányzata szervezésében) Tóth Zalán 5. oszt.2. helyezést, Volf Anna 4. osztályos tanuló 3. helyezést ért el. A Katolikus Karitász jubileumi segíts jól rajzpályázaton Szécsényi Tímea különdíjat kapott az országos döntőben. Felkészítő tanáruk: Horváth Cintia volt.

Testnevelés
A sportban is születtek szép eredményeink.
Mezei futóverseny Kecskéden Molnár Csaba 3. osztályos és Fajkusz Vanessza 8. a. osztályos tanulóink szerepeltek a legsikeresebben.

Magasugró bajnokság Császár
Járóka Bianka, Méhes Gergő, Polgár Bence 1. helyezés
Császár Volf Áron, Rezi Ákos, Bogdán Ákos 3. helyezés

A budapesti országos Vívó diákbajnokságon:
Kovács Leila 4. osztályos tanuló 1.hely
Ligeti Fruzsina 3. osztályos tanuló 3. helyen végzett.

A Diákolimpián is szépen szerepeltek vívóink. Kovács Leila az 1. helyen, Gyovai Sára az 5. helyen végzett.

Bata Bálint 3. helyezést ért el a Középeurópai Ifjúsági Tájékozódási Futó Találkozó” Lengyelországban zajló 3 napos versenyén. A Diákolimpián is Bálint képviselte iskolánkat. Összetett versenyben ezüstérmet szerzett. Továbbjutott az országos döntőbe.

Császár mezei futóverseny:
1. helyezés: Császár-Volf Áron, Fajkusz Vanessza, Méhes Gergő
2. helyezés: Szabó Csenge,
3. helyezés: Szécsényi Tímea, Böőr Nóra, Cser Hanga értek el.
Felkészítő tanáraik: Szalai Richárd, Erdősi Gáborné, Vindischné Pajor Marietta voltak.

Bakonyaljai Kupa Ifjúsági sakkversenyen tavasszal a 8. a. osztályos csapatunk, Bata Bálint, Szabó Richárd, Juhász Arnold, Elekes Dániel az első helyen végzett,
Horváth Ármin 5. o. tanuló egyéniben az első, míg Böőr Nóra 7. o. tanuló a 2. helyezést érte el.
Az őszi bajnokságon Sulyom Marcell egyéniben 1. helyezést ért el. Csapatversenyben a 6. osztályosok csapata első helyezést ért el. Sulyok Marcell, Imre Csanád, Tamtom Áron, Császár-Volf Áron.